İndirmek için TIKLA.


Şirketimiz GAMA ÖZEL SAĞLIK HİZM.A.Ş. VE GAZİ KİMYA LTD.ŞTİ firmalarının ortak girişimi ile 2005 yılında Ankara’da GAMA ÖZEL SAĞ.HİZM.A.Ş.ORT adı altında kurulmuş olup,2006 yılında GAMA-GAZİ SAĞLIK HİZM.İNŞ.TUR.ARGE BİL.FAAL.SAN TİC A.Ş. Firmamız ISO 9001-2008 belgelidir. Ayrıca firma 2017 sonunda gama gazi görüntüleme ve sağlık hizmetleri a.ş. firmasını 2.300.000,00 tl sermaye ile kurmuş 22,02,2018 tarihi itibari ile gamagazi sağ.hizm inş tur.ar-ge bil.faal.san tic a.ş. firması ile yeni kurulan şirket aktif ve pasif ile birleştirilmiştir.22,02,2018 tarihinden itibaren şirketimiz gama gazi görüntüleme ve sağlık hizmetleri a.ş. firması olarak faaliyetine devam etmektedir.

Firmanın Devlet Hastanelerinde (Laboratuar-MR-Tomografi-Röntgen v.b) görüntüleme hizmet alımı işi yapmaktadır. Ve ayrıca Türkiye'de ilk olarak hastanelere laboratuvar hizmeti veren firmadır.

Firma bünyesinde Şanlıurfa'da 6 hastane (Siverek Devlet Hastanesi, Balıklıgöl Devlet Hastanesi, Viranşehir Devlet Hastanesi, Birecik Devlet Hastanesi, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi-500 Yataklı, Şanlıurfa Eyyübiye Devlet Hastanesi / Eğitim Araştırma Hastanesi) ve Siirt Eğitim Araştırma Hastanesi, Nizip Devlet Hastanesi, Gölcük Devlet Hastanesi, Şehit Kamil Devlet Hastanesi, Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi, Kilis Devlet Hastanesi görüntüleme hizmeti vermektedir. Referans bilgileri aşağıdadır.

GAMA-GAZİ: 99 PERSONEL AÇIKLAMA: Şu an itibariyle aktif 1 adi ortaklığımız bulunmaktadır. GAMAGAZİ-AYDAŞ-DEMİRAY ortak olarak aktif olarak devam etmektedir.

Şirket Ortaklık Yapısı

Şirketimizde yabancı ortak bulunmamaktadır.

REFERANS HASTANELER
Appointment